LAIMĖK KAVOS METAMS

Kavos žaidimas
NARVESEN line

Pirk 1 kavos, gauk net 365 puodelius kavos visus metus.  Kaip tai padaryti?

  • Turėkite NARVESEN programėlę. Jeigu dar neturite, ją parsisiųsti galite čia:
  • Pirkite bet kurią kavą NARVESEN parduotuvėse.
  • Skenuokite programėlėje esantį QR kodą.
  • Net 100-ui laimėtojų padovanosime 365 puodelius kavos visus metus (1 puodelis per dieną visus metus).
  • Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai. 

Žaidime galite dalyvauti neribotai kartų iki gegužės 1 d.

Pirkite kavą

Skenuokite programėlę

100-ui laimingųjų puodelis kasdien

 

Akcijos „Laimėk kavos metams“  taisyklės

 

  1. Akcija

1.1. UAB „Reitan Convenience Lithuania“  NARVESEN kavos akcija  „Laimėk kavos metams“. Akcijos laikotarpiu, dalyviai – fiziniai asmenys, perkantys pasirinktos rūšies kavą NARVESEN parduotuvėse ir skenuojantys NARVESEN programėlėje esantį kodą, gali  laimėti  po vieną puodelį kavos per dieną visus metus. Iš viso 365 (tris šimtus šešiasdešimt penkis) puodelius kavos.

1.2. Dalyvis turi atitikti šias sąlygas, kad galėtų dalyvauti žaidime:

  1. Pirkti bet kurią kavą NARVESEN parduotuvėje visoje Lietuvoje, išskyrus oro uostus.
  2. Turėti NARVESEN programėlę, perkant kavą ją skenuoti ir būti sutikęs gauti mūsų pranešimus SMS žinute.

1.3. Akcijos trukmė: 2022 m. balandžio 5 d. 00:00 val. ir baigiasi 2022 gegužės 1 d. 23:59 val.

1.4. Akcijos organizatorius: UAB „Reitan Convenience Lithuania“, įmonės kodas: 123640551, PVM mokėtojo kodas: LT236405515; adresas: Laisvės pr. 58, 05120, Vilnius, Lietuva.

1.5. Akcijos taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Akcijos sąlygas.

1.6. UAB „Reitan Convenience Lithuania“ darbuotojai, jų artimiausi šeimos nariai (sutuoktinis, motina, tėvas, sesuo, brolis, globotinis, dukra, sūnus) negali dalyvauti akcijoje.

1.7. Informacija apie vykdomą akciją teikiama tinklalapyje www.narvesen.lt

1.8. Organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles prieš 3 dienas apie tai informuojant svetainėje www.narvesen.lt

1.9 Akcijos organizatorius, įtaręs akcijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo perdavimą akcijos laimėtojoms iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad akcijos taisyklės buvo pažeistos, akcijos organizatorius turi teisę neatiduoti laimėjimo akcijos taisykles pažeidusiam asmeniui.

 

2. Akcijos prizas

 

2.1. Akcijos prizas – 365 puodeliai kavos visus metus. Prizo vertė –  700€ su PVM.

2.2. Akcijos prizas nekeičiamas į pinigus ar kitas vertybes.

2.3. Iš viso bus apdovanoti 100 laimėtojų.

 

3. Laimėtojo nustatymas ir akcijos prizo atsiėmimas

 

3.1. 100 (šimtas) akcijos laimėtojų bus atrinkti iki gegužės 15d. panaudojus https://wtools.io/random-picker puslapį.

3.2. Su laimėtoju bus susisiekta lojalumo programėlėje nurodytu telefonu. Laimėtojas gaus apie laimėjimą informuojančią SMS žinutę.  Dėl prizo atsiėmimo  bus susiderinta su kiekvienu laimėtoju individualiai.

3.3. Jaunesni nei 18 metų asmenys akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar rūpintojų sutikimu. Jei akcijoje dalyvauja jaunesni nei 18 metų asmenys, laikoma, kad jų tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su šiomis taisyklėmis, su jomis sutinka, jas vykdo ir davė leidimą dalyvauti akcijoje. Jaunesnis nei 18 metų asmuo, atsiimdamas akcijos dovaną, turi turėti tėvų ar rūpintojų sutikimą ir patvirtinti, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas bei tai, kad tėvai ar rūpintojai susipažino su akcijos taisyklėmis.

3.4. Dalyvaudamas akcijoje Dalyvis sutinka, kad dėl laimėtos dovanos atsiėmimo su juo bus susisiekta asmeniškai NARVESEN programėlėje nurodytu telefonu.

3.5. Dalyvaudamas akcijoje Dalyvis sutinka, kad jo/jos asmeninė informacija gali būti naudojama, tvarkoma ir apdorojama Organizatoriaus, taip pat ši asmeninė informacija gali būti perduodama kitoms trečiosioms šalims, įtrauktoms į akcijos organizavimą, susijusį su akcijos vykdymu ir dovanos įteikimu. Jokioms kitoms trečiosioms šalims, nesusijusioms su akcijos vykdymu ir dovanos įteikimu, ši informacija negali būti perduodama.

3.6. Organizatorius pasilieka teisę, be išankstinio įspėjimo, nutraukti visą akciją ar jo dalį; keisti, pristabdyti arba prailginti akciją ar jo dalis bet kuriuo metu dėl bet kokių priežasčių bei pakeisti šias Bendrąsias taisykles.

3.7. Akcijos dalyvių duomenys tvarkomi šiais tikslais: akcijos organizavimas ir įgyvendinimas šiose taisyklėse nustatyta tvarka, įskaitant, bet neapsiribojant, akcijos dalyvių identifikavimą, laimėtojų nustatymą, laimėtojų informavimą, skelbimą, prizų išdavimą, informacijos apie akcijos teikimą ir pretenzijų, ginčų dėl akcijos vykdymo sprendimą. .

3.8. Visi prašymai, susiję su duomenų subjektų teisių, nurodytų šiose taisyklėse, įgyvendinimu, turi būti pateikti raštu elektroninio pašto adresu marketing@reitan.lt

3.9. Visi asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad sutinka su šio akcijos taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

MĖGAUKITĖS MŪSŲ KAVA SU LOJALUMO PROGRAMA

Kas 5-ta kava dovanų.
Išskirtiniai pasiūlymai tik lojalumo programos nariams visose Narvesen parduotuvėse.

NORITE ĮSIGYTI SKANIOS NARVESEN KAVOS?

Sužinokite, kur yra artimiausia Narvesen parduotuvė